Hra o trůny / HBO

Seriál Game of Thrones

Posts tagged soutez

0 notes &

Soutěž HBOCZ o premiéru v Dubrovníku!

Jak jistě víte, část druhé řady seriálu Hra o trůny se natáčela také v Chorvatsku, ve městě Dubrovnik. A právě s našimi chorvatskými kolegy jsem pro vás připravili jedinečnou možnost navštívit natáčecí lokace v Dubrovniku a poté se zúčastnit exkluzivní předpremiéry prvních dvou dílů přímo v Dubrovniku.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost navštívit místa, kde se točil váš oblíbený seriál a poté si užít předpremiéru přímo v Dubrovniku.

HBO Česká republika vám zajistí let v pátek odpoledne do Dubrovniku, ubytování včetně snídaně na dvě noci (pátek/sobota a sobota/neděle) a poté v neděli let zpět z Dubrovniku do Prahy. Budete mít zajištěnu cestu z letiště do hotelu a na místě už o vás budou pečovat naši chorvatští kolegové.

Základní data soutěže: 

  • 1) odhad počtu fanoušků naší seriálové stránky na Facebooku - www.facebook.com/hraotruny, které bude mít tato stránka ve středu 28. března přesně ve 12:00
  • 2) kolik shlédnutí bude mít videoupotávka na náš kinomaraton na Youtube - http://www.youtube.com/watch?v=UsBSAttyLjo, také ve středu 28. března přesně ve 12:00
  • tipy odeslat na e-mail soutez@hbo.cz společně se svými kontaktními údaji (jméno, příjmení, e-mail, kontaktní telefon).
  • do úterý 27. března do 23:59.
více na: http://www.hbo.cz/article/vyhrajte-s-hrou-o-truny-cestu-do-dubrovniku_32153

Filed under hbocz premiera soutez s02

0 notes &

Chcete tričko Hry o trůny? Soutěž HBO.cz

Na Facebook stránce Hry o trůny se vyloupla jedna zajímavá soutěž:

Chcete tričko Game Of Thrones?! Napište o právě probíhající soutěži s hádáním hesel na Twitteru s hashtagem #hbosoutez a vybereme dva z vás, kteří získají tričko ;-) Tak hurá do toho! Máte čas do pátku 29. 7. (do půlnoci)…

Takže šup na twitter a hashtagujte - třeba v této rychlovce uspějete…

a vyhlášení výherců od @HBO_CZSK:

Gratulujeme @PetanEta a @Thynet k výhře v naší Twitterové soutěži! Pošlete prosím DM s vašimi kontaktními údaji a zítra odesíláme ;-)

Gratuluji (a já snad příště ;)

Filed under hbocz soutez